×

Registrace

Informace o profilu

Přihlašovací údaje

nebo se přihlásit

Jméno je nutné vyplnit!
Příjmení je nutné vyplnit!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
Tento email už je zaregistrován!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Všeobecné obchodní podmínky jsou požadovány!
Email nebo heslo je špatné!

Blog


 

Nastavit sestupně

1 až 10 z 24

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 • Proč investovat do zlatých šperků

  Proč investovat do zlatých šperků

  Zlato patří k všeobecně respektované měně. Lidem již před tisíci lety sloužilo k finančnímu zabezpečení a nic se nezměnilo ani v současné době. Přemýšlíte i vy, že vložíte své finance do zlatých šperků? Vysvětlíme vám, zda se vám tato investice do zlata vyplatí.

  Více zde
 • Tipy na dárky pro maminku ke Dni matek

  ...u srdce zahřeje i prosté "Mami, mám tě rád/a"

  Která žena je pro vás tou nejdůležitější na světě? Určitě je to vaše maminka. Abyste jí řekli, jak moc ji máte rádi a vážíte toho, že stojí při vás, překvapte ji na Den matek krásným dárkem. Nevíte, co dát své mamince v tento významný den? Přinášíme vám několik tipů na nejkrásnější dárky pro maminku, které ji na Den matek zaručeně zahřejí u srdce.

  Více zde
 • Originální tipy na dárky pro ženy k Valentýnu

  Originální tipy na dárky pro ženy k Valentýnu

  Originální tipy na dárky pro ženy k Valentýnu, se kterými uspějete
  Kdo by neznal svátek svatého Valentýna, který si každoročně partneři, manželé a milenci připomínají 14. února? Pokud chcete své drahé polovičce v tento den vyjádřit svou lásku či zamilovanost, jděte na to originálně a s velkou dávkou romantiky. Pokud nevíte, co své partnerce koupit na Valentýna, tento článek je přesně pro vás. Máme pro vás několik originálních tipů na dárky pro ženy k Valentýnu, které potěší i zahřejí u srdce.

  Více zde
 • Jak uvázat kravatu

  Jak uvázat kravatu

  Jak uvázat kravatu? Řekneme vám jak na to Chcete si vzít kravatu na pracovní schůzku, na pohovor nebo do společnosti, jenže nevíte, jak ji uvázat? Krok za krokem vám poradíme, jak byste měli postupovat. Představíme vám nejpoužívanější typy uzlů při vázání kravaty, ukážeme vám jak vázanku ozvláštnit a rovněž vám prozradíme, jakých chyb byste se měli při uvazování kravaty vyvarovat.

  Více zde
 • Symbolika šperků

  Symbolika šperků

  Symbolika šperků má skryté poselství. Poznejte význam jednotlivých symbolů Chcete, aby zlatý šperk, který budete nosit, byl nejen krásný, ale také aby měl určitý význam? Zaměřte se na klenoty, které mají díky svému tvaru určitou symboliku.

  Více zde
 • Tipy na vánoční dárky pro maminku 2020

  Tipy na vánoční dárky pro maminku 2020

  Co koupit mamince k Vánocům? Jestli se právě zamýšlíte nad touto otázkou, překvapte nejdůležitější ženu svého života během Štědrého večera originálním vánočním dárkem. Zkuste své mamince věnovat něco osobního, co jí zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. Abychom vám výběr dárku usnadnili, přinášíme vám tipy na nejlepší vánoční dárky pro maminku.

  Více zde
 • 7+1 tipů, jak požádat o ruku

  7+1 tipů, jak požádat o ruku

  Žádost o ruku patří k nevšedním zážitkům. Spousta z nás ji prožije jednou, maximálně dvakrát za život. Plánujete, že požádáte svou partnerku, zda by si vás nevzala? Inspirujte se naším manuálem, který obsahuje takřka desítku návodů a tipů, jak svou přítelkyni co nejoriginálněji požádat o ruku. Zásnuby se díky tomu stanou pro vás oba nezapomenutelným zážitkem.

  Více zde
 • Kde se nosí snubní a zásnubní prsten

  Kde se nosí snubní a zásnubní prsten

  Zásnubní a snubní prsten symbolizují závazek, lásku a oddanost. Jste čerstvě zasnoubená a přemýšlíte, jakým způsobem tyto dva prsteny po svatbě nosit? Zásnubní prsten rozhodně nemusíte schovávat zpátky do krabičky, abyste na své ruce udělala místo snubnímu prstenu. Jak snubní, tak zásnubní prsten se totiž mohou na vašich rukách vyjímat dohromady. Jakým způsobem?

  Více zde
 • Co si přát k Vánocům - Tipy pro ženy 2020

  Tipy na vánoční dárky pro manželku a přítelkyni 2020

  Máte přítelkyni nebo manželku a chtěli byste je během Štědrého večera ohromit originálním vánočním dárkem? Co pořídit těmto ženám k Vánocům, bývá pěkně tvrdý oříšek. Jestli stále váháte nad tím, co koupit, přinášíme vám tipy na vánoční dárky pro manželku a přítelkyni, které rozhodně nezklamou.

  Více zde
 • Co si přát k Vánocům - Tipy pro ženy 2020

  Co si přát k Vánocům - Tipy pro ženy 2020

  Při nákupu vánočních dárků myslete nejen na druhé, ale také na sebe. Nevíte, co si přát k Vánocům? Rozhodně se neodbývejte a pod stromeček si darujte ten nejlepší vánoční dárek. Jestli nevíte, který je pro vás ten pravý, přinášíme vám několik tipů na originální vánoční dárky pro ženy.

  Více zde
Nastavit sestupně

1 až 10 z 24

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Sleva za registraci!

Zaregistrujte se na našem webu a získáte slevu 100 Kč na jeden nákup!

Slevový kupón obdržíte v e-mailu s potvrzením registrace. 

Lze jej uplatnit pouze na jeden nákup ( nelze kombinovat s jinými kódy).