×

Registrace

Informace o profilu

Přihlašovací údaje

nebo se přihlásit

Jméno je nutné vyplnit!
Příjmení je nutné vyplnit!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
Tento email už je zaregistrován!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Všeobecné obchodní podmínky jsou požadovány!
Email nebo heslo je špatné!

Blog


 

Nastavit sestupně

1 až 10 z 32

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 • Křesťanské iniciační svátosti

  Křesťanské iniciační svátosti

  Svátostí, které může člověk přijmout je sedm: křest, biřmování, svaté přijímání, svátost smíření, pomazání nemocných, kněžské svěcení a svátost manželství. V případě iniciačních svátostí, jako je Křest, 1. Svaté přijímání a Biřmování, je vhodné dítěti či dospělému, kteří tyto obřady podstupují, věnovat na památku cenný dárek.

  Více zde
 • Šperky na léto 2021

  Šperky na léto 2021

  Chcete být v létě dokonalá? Během nejteplejších měsíců roku vynosíte nejen letní šaty, sandálky či sluneční brýle. K letní módě právoplatně patří také šperky. Jaké vybrat a jakým způsobem je nosit? Inspirujte se našimi tipy na nejkrásnější šperky na léto 2021.

  Více zde
 • Tipy na dárky pro maminku i miminko k příležitosti narození dítěte

  Tipy na dárky pro maminku i miminko k příležitosti narození dítěte

  Narození dítěte je výjimečným okamžikem v životě každé rodiny. Chystáte se poprvé navštívit novorozené miminko? Tradice říká, že byste neměli chodit s prázdnou. Kromě dárku pro miminko nezapomeňte ani na dárek pro čerstvou maminku. Zaručeně potěší, když jim něco krásného darujete na památku. Přinášíme tipy na ty nejlepší dárky k narození miminka.

  Více zde
 • Jak seřídit zapínání u různých druhů náušnic

  Jak seřídit zapínání u náušnic 2 - šroubek, zámek, závora s vidličkou a dutinka

  Každý šperk potřebuje určitou péči. Některé úkony je nezbytné svěřit odborníkovi – zlatníkovi, ale někdy si opravdu můžete ušetřit cestu a čas, protože to s trochou zručnosti a odvahy zvládnete sami. U náušnic může občas nastat problém s jejich zapínáním. Tento článek by Vám měl dostatečně poradit, jak se s tím u různých typů zámků náušnic snadno vypořádat a ušetřit díky tomu čas i peníze.

  Více zde
 • Jak seřídit zapínání u různých druhů náušnic

  Jak seřídit zapínání u náušnic na klapku, brizuru, francouzské zapínání či puzetu

  Každý šperk potřebuje určitou péči. Některé úkony je nezbytné svěřit odborníkovi – zlatníkovi, ale někdy si opravdu můžete ušetřit cestu a čas, protože to s trochou zručnosti a odvahy zvládnete sami. U náušnic může občas nastat problém s jejich zapínáním. Tento článek by Vám měl dostatečně poradit, jak se s tím u různých typů zámků náušnic snadno vypořádat a ušetřit díky tomu čas i peníze.

  Více zde
 • Hodnotný dárek k promoci či maturitě

  Hodnotný dárek k promoci či maturitě

  Chystáte se na promoci a vybíráte vhodný dárek pro budoucího bakaláře, inženýra nebo magistra? Anebo se poohlížíte po dárku pro maturanta či maturantku? Vybrat ten správný dárek na památku je někdy obtížné. Máme pro vás proto spoustu originálních tipů na hodnotné dárky k promoci či maturitě.

  Více zde
 • Jak vybrat řetízek

  Jak vybrat řetízek

  Přemýšlíte o koupi nového řetízku, ale nejste si jisti, jakou zvolit jeho správnou délku? Nejjednodušším způsobem je samozřejmě přeměření již nošeného řetízku. Pokud nemáte žádný k dispozici, doporučujeme změřit obvod krku pomocí jemného provázku či krejčovského metru.

  Více zde
 • Šperk - milý dárek ke Dni dětí

  Šperk - milý dárek ke Dni dětí

  Děti v Česku se každým rokem těší na 1. června, neboť v tento den slaví svůj svátek. Den dětí je pro ně zážitkem plným her, soutěží a odměn v podobě sladkostí či hraček. Přemýšleli jste nad tím, že letos překvapíte svého potomka nebo vnouče něčím jedinečným? Namísto hračky jej můžete obdarovat památečním dárkem ke Dni dětí, a to v podobě zlatého šperku.

  Více zde
 • Proč investovat do zlatých šperků

  Proč investovat do zlatých šperků

  Zlato patří k všeobecně respektované měně. Lidem již před tisíci lety sloužilo k finančnímu zabezpečení a nic se nezměnilo ani v současné době. Přemýšlíte i vy, že vložíte své finance do zlatých šperků? Vysvětlíme vám, zda se vám tato investice do zlata vyplatí.

  Více zde
 • Tipy na dárky pro maminku ke Dni matek

  ...u srdce zahřeje i prosté "Mami, mám tě rád/a"

  Která žena je pro vás tou nejdůležitější na světě? Určitě je to vaše maminka. Abyste jí řekli, jak moc ji máte rádi a vážíte toho, že stojí při vás, překvapte ji na Den matek krásným dárkem. Nevíte, co dát své mamince v tento významný den? Přinášíme vám několik tipů na nejkrásnější dárky pro maminku, které ji na Den matek zaručeně zahřejí u srdce.

  Více zde
Nastavit sestupně

1 až 10 z 32

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Sleva za registraci!

Zaregistrujte se na našem webu a získáte slevu 100 Kč na jeden nákup!

Slevový kupón obdržíte v e-mailu s potvrzením registrace. 

Lze jej uplatnit pouze na jeden nákup ( nelze kombinovat s jinými kódy).