×

Registrace

Informace o profilu

Přihlašovací údaje

nebo se přihlásit

Jméno je nutné vyplnit!
Příjmení je nutné vyplnit!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
Tento email už je zaregistrován!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Všeobecné obchodní podmínky jsou požadovány!
Email nebo heslo je špatné!

Zlaté prsteny


Prsteny jsou nejen dokonalým módním doplňkem, ale mají také dlouhou historii a speciální význam. Vyjadřujeme jimi hluboké city lásky a vděčnosti. Nejčastější příležitostí k darování prstenu jsou zásnuby a svatba, ke kterým neodmyslitelně patří zásnubní a snubní prsten. Jsou také oblíbeným dárkem například k promoci, k narození dítěte, významným narozeninám nebo „jen tak“ pro radost.

Tabulka Seznam

Nastavit sestupně

1 až 12 z 256

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tabulka Seznam

Nastavit sestupně

1 až 12 z 256

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

  Kategorie: Zlaté prsteny

Některé příležitosti mohou vyžadovat extravagantnější kousek, zatímco pro jiné případy může být vhodnější prsten jednodušší konstrukce. Prozkoumejte naši pestrou nabídku prstenů od minimalistických levných prstenů až po luxusnější prsteny s kamenem, např. prsteny s opálem nebo se zirkonem. Prohlédněte si také naši kolekci prstenů z bílého zlata s odborně broušenými kameny. Pokud si nevíte rady s výběrem velikosti prstenu, existuje několik způsobů, jak ji zjistit. Doporučujeme Vám, abyste použili několik různých metod a jejich výsledky pak vzájemně porovnali.

Zásnubní prsteny

Zásnubní prsten je bezesporu tím nejkrásnějším šperkem, který může žena dostat od milovaného muže. Pokud také patříte k zamilovaným párům, které stojí na prahu společného života, projděte si naši nabídku zásnubních prstýnků. Vybírat můžete z klasických prstýnků ze žlutého, bílého nebo kombinovaného zlata s jedním centrálním kamenem, tzv. soliter. Krásné jsou také tzv. Halo zásnubní prsteny, kterým dominuje jeden velký centrální kámen, obklopený menšími. Tato kombinace je jedinečná svým oslnivým leskem.

Prsteny s opálem

Prsten s tímto kamenem je velice oblíbený šperkem pro svou eleganci a nadčasovost. Opály mění barvu podle úhlu pohledu a dopadu světla na jejich povrch. Nekonečné množství barev a hra lomu světla propůjčují opálům jedinečný vzhled a originalitu. V klenotnictvích se nejčastěji používá opál syntetický, který od přírodního opálu rozeznáte podle jeho velmi pravidelné struktury. Pravý, přírodní opál, má naopak strukturu nepravidelnou a co se týče ceny, ta je oproti syntetickému opálu nesrovnatelně vyšší, v závislosti na kvalitě kamene.

Prsteny se zirkonem

Prsteny s kamenem ze zirkonu jsou také velice oblíbené, zejména jako zásnubní prsteny. Zirkony jsou při výrobě šperků hojně využívány pro svou nízkou cenu, poměrně dlouhou životnost a vizuální podobnost s diamanty. Zirkon je syntetický kámen, jeho přesným názvem je Cubic Zirconia – CZ. Čirý zirkon se krásně vyjímá, když je zasazen v bílém zlatě. Tato kombinace působí velmi elegantním dojmem a je skvělým tipem na dárek pro ženy a dívky k nejrůznějším životním příležitostem.

Recenze od našich zákazníků


Jak nás hodnotí naši zákazníci na nezávislém portálu Heureka.cz


Sleva za registraci!

Zaregistrujte se na našem webu a získáte slevu 100 Kč na jeden nákup!

Slevový kupón obdržíte v e-mailu s potvrzením registrace. 

Lze jej uplatnit pouze na jeden nákup ( nelze kombinovat s jinými kódy).