×

Registrace

Informace o profilu

Přihlašovací údaje

nebo se přihlásit

Jméno je nutné vyplnit!
Příjmení je nutné vyplnit!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
Tento email už je zaregistrován!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Všeobecné obchodní podmínky jsou požadovány!
Email nebo heslo je špatné!

Zlaté řetízky


Zlaté řetízky jsou šperky vhodné jak pro ženy, tak pro muže. Ať už dáváte přednost čisté eleganci samotného řetízku zdobného vzoru, toužíte doladit svůj outfit jednoduchým řetízkem s přívěskem nebo vybíráte dárek pro svoji drahou polovičku, jistě nebudete zklamáni.

 

Tabulka Seznam

Nastavit sestupně

1 až 12 z 107

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tabulka Seznam

Nastavit sestupně

1 až 12 z 107

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

  Kategorie: Zlaté řetízky

Naše rozmanitá nabídka čítá velké množství vzorů i šířek řetízků z bílého zlata, růžového i klasického žlutého. Naleznete u nás i netradiční vzory, které se zrodily pod zručnými rukami zkušených zlatníků. Tyto modely vynikají kombinací často i všech tří barev zlata.

Určitě nepřehlédněte naši kategorii řetízků pro muže. Někteří upřednostňují spíše masivní řetízky, jiní se rozhodnou pro klasickou, jen lehce silnější variantu a stylově ji doladí přívěskem, jako například velkým křížem, stromem života a nebo třeba Aeskulapovou holí. V kategorii zlatých řetízků nezapomínáme ani na Vaše nejmenší a nabízíme i vzory a délky ideální pro děti.

Jaký řetízek vybrat k přívěsku?

K přívěskům se více hodí jednoduché vzory řetízků. Krásným příkladem je vzor Anker, který je ideální pro přívěsky tvaru srdce nebo zvířátek. K elegantním přívěskům se hodí spíše Venezie. Zlaté křížky pro změnu velmi pěkně vyniknou na řetízcích vzoru Lambáda (Singapur), ale ani s Ankerem či Venezií se nemůžete zmýlit.

Praktický tip: V případě, že je řetízek určen pro nošení s přívěskem, dbejte na to, aby váha řetízku byla stejná nebo vyšší než váha přívěsku.Těžší přívěsek než řetízek by nošením způsobil prodření oček řetízku.

Jaké vzory řetízků se hodí pro ženy a jaké pro muže?

Vzory dámských a pánských řetízků se většinou prolínají. Nejde ani tak o typ, rozhoduje spíše šířka. Muži většinou dávají přednost hrubším jednoduchým modelům, naopak ženy rády volí typy jemnější a zdobnější. To ale neznamená, že by žena nemohla mít řetízek hrubší, nebo muž jemnější. Právě naopak, dámám s oblejšími tvary širší řetízky velice sluší a pokud muž bude mít na řetízku zavěšený přívěsek, je vhodné tomu šířku řetízku přizpůsobit.

Ze sekce pro dámy bychom na samostatné nošení rádi vyzdvihli velice působivé modely jako jsou Zrcátka, Sluníčka nebo Kávové zrno. Velmi vyhledávaný je také vzor Figaro. Opravdu výjimečně vyhlížejí zlaté dámské řetízky kombinující více barev zlata. Mezi nejžádanější typy pánských řetízků patří Panzer, Stegpanzer, Žiletky, Figaro, Valis, Rhombo, ale také Anker. Zde opět záleží, zda-li ponese přívěsek, či nikoliv. Pro děti jsou vhodné jemné, ale pevné vzory, jako je například Anker.

Hravý půvab přívěsků

Že přívěsek k řetízku neodmyslitelně patří? Pak Vás jistě zaujme náš velký a rozmanitý výběr. Dnešní doba je uspěchaná, proto pokud sháníte krásný dárek a nechcete se zdržovat výběrem z obrovské škály přívěsků a k nim vhodných řetízků, pak Vsás jistě potěší řetízky na krk s přívěsky, které jsou přidělané napevno. Ve Stylových řetízcích se například skrývají řetízky s křížkem naležato nebo jemné fancy řetízky/náhrdelníky, které představují mezikrok od řetízků ke klasickým náhrdelníkům.

Ideální pro teplé letní dny

Čas, kdy nás horké slunce svírá v náručí a ve vzduchu se prolínají sladké vůně květin se svěžím lehkým letním vánkem. Zima je pryč, těžké kabáty a bundy zmizely ve skříni a na řadu přišly sukně, kraťásky, topy a trička. Ideální počasí, kdy konečně vyniknou všechny naše šperky! Tak proč se nezkrášlit i nějakým pěkným řetízkem nad kotník? Řetízky na nohu se v posledních letech, díky svému exotickému půvabu, staly velice oblíbené a krásně se vyjímají především na letních dovolených. Někteří nad kotníkem dávají přednost jemné eleganci holého řetízku zdobného vzoru, jiní volí okouzlující řetízky s napevno přidělanými přívěsky. (odkaz na „Řetízky na nohu“).

Recenze od našich zákazníků


Jak nás hodnotí naši zákazníci na nezávislém portálu Heureka.cz


Sleva za registraci!

Zaregistrujte se na našem webu a získáte slevu 100 Kč na jeden nákup!

Slevový kupón obdržíte v e-mailu s potvrzením registrace. 

Lze jej uplatnit pouze na jeden nákup ( nelze kombinovat s jinými kódy).