×

Registrace

Informace o profilu

Přihlašovací údaje

nebo se přihlásit

Jméno je nutné vyplnit!
Příjmení je nutné vyplnit!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
Tento email už je zaregistrován!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Všeobecné obchodní podmínky jsou požadovány!
Email nebo heslo je špatné!

Dárek k narození dítěte a dárek ke Křtu


Narození dítěte patří k mimořádným událostem. Bývá proto tradicí ocenit příchod nového života vkusným dárkem ze zlata. I křest patří k důležitým událostem v životě dítěte, a proto mu v tento významný den věnujte nezapomenutelný dárek. Originálním dárkem k narození i ke křtu chlapce či holčičky je zlatý šperk. Ty nejkrásnější kousky najdete u nás.

 

Tabulka Seznam

Nastavit sestupně

1 až 12 z 776

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tabulka Seznam

Nastavit sestupně

1 až 12 z 776

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

  Kategorie: Narození dítěte, Křest

Dárek pro novorozené miminko

U příležitosti příchodu nového života na svět tradičně dostává krásný zlatý dárek nejen novopečená maminka, ale také miminko. Jaký dárek k narození dítěte v jeho případě pořídit? Ideálně zlatý řetízek s přívěskem, který má hlubší význam. Životní štěstí znázorňuje přívěsek ve tvaru čtyřlístku, podkovy, stromu života nebo slona s chobotem nahoru, lásku symbolizuje přívěsek ve tvaru srdce, ochranu znázorňuje přívěsek ve tvaru andělského křídla či andílka a náboženskou víru pak křesťanský kříž. Pokud budete obdarovávat novorozenou holčičku, můžete jí rovněž věnovat drobné zlaté dívčí náušnice.

Vybíráte dárek ke křtu? Inspirujte se naší nabídkou

Stali jste se kmotrou či kmotrem nebo jste pozváni na křest miminka? V tom případě nyní popřemýšlejte nad dárkem ke křtu. Vhodný dárek ke křtu může mít řadu podob, tou nejčastější je zlatý šperk. V naší nabídce najdete spoustu tipů na zlaté dárky ke křtinám, a to jak pro chlapce, tak pro holčičky.

Ke křtinám se hodí i šperk s křesťanskou tematikou

Vybrat originální dárek ke křtu bývá často nelehký úkol. Čím byste se měli řídit? Neohlížejte se pouze na pohlaví miminka. Dárek ke křtu dítěte volte i s ohledem na to, zda miminko patří do věřící rodiny, nebo zda se v rodině miminka křtí spíše s ohledem na tradici. V prvním případě je vhodným dárkem ke křtu zlatý šperk s křesťanskou tematikou, a to například křesťanský kříž nebo přívěsek Madony. V druhém případě pak ke křtu můžete vybrat památeční zlatý šperk.

Dárek ke křtinám pro holčičku a pro kluka

Jak holčičkám, tak klukům se obvykle dávají ke křtinám šperky, které mají památeční poselství. Nádherným dárkem ke křtu je zlatý řetízek s medailonkem, jenž má na sobě vyryté jméno dítěte a datum křtin. Kromě medailonku můžete zvolit také přívěsek ve tvaru andílka či andělských křídel, které symbolizují celoživotní ochranu. Jako dárek ke křtu pro holčičku jsou vhodné rovněž zlaté dívčí náušnice nebo souprava zlatých dětských šperků.

Recenze od našich zákazníků


Jak nás hodnotí naši zákazníci na nezávislém portálu Heureka.cz


Sleva za registraci!

Zaregistrujte se na našem webu a získáte slevu 100 Kč na jeden nákup!

Slevový kupón obdržíte v e-mailu s potvrzením registrace. 

Lze jej uplatnit pouze na jeden nákup ( nelze kombinovat s jinými kódy).