×

Registrace

Informace o profilu

Přihlašovací údaje

nebo se přihlásit

Jméno je nutné vyplnit!
Příjmení je nutné vyplnit!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
Tento email už je zaregistrován!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Všeobecné obchodní podmínky jsou požadovány!
Email nebo heslo je špatné!

Zlaté náhrdelníky


Dámské zlaté náhrdelníky patří mezi luxusní, honosné šperky, vhodné pro výjimečné příležitosti, kdy potřebujete podtrhnout svoji slavnostní róbu. Náhrdelníky se vyznačují vysokou řemeslnou sofistikovaností a kvalitním zpracováním s důrazem kladeným na detaily. Zlaté masivní náhrdelníky bezesporu najdou své uplatnění při každé slavnostní události.

 

Tabulka Seznam

Nastavit sestupně

1 až 12 z 118

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Tabulka Seznam

Nastavit sestupně

1 až 12 z 118

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

  Kategorie: Zlaté náhrdelníky

Náhrdelník je obvykle tvořen většími články, z nichž každý je zpracován do nejmenšího detailu. Velmi efektní jsou kombinace více barev zlata, kdy se střídají články ze žlutého zlata s články ze zlata bílého. Pokud investujete do krásného náhrdelníku, zvažte, zda nezakoupit rovnou celou soupravu náhrdelníku s náramkem. Náhrdelník je výrazný typ šperku, který se vyplatí kombinovat se šperky typově stejnými, proto i náramek jistě využijete. Pokud si z naší pestré nabídky náhrdelníků ze žlutého i bílého zlata vyberete, jsme si jisti, že nebudete této investice litovat a bude Vám i budoucím generacím přinášet jen a jen radost.

Délka náhrdelníku pro ženy

Pro výběr správné délky Vašeho náhrdelníku si v první řadě změřte obvod krku. Dále zvažte, jaká je hloubka a tvar výstřihu, ke kterému plánujete náhrdelník nosit. Pokud máte k dispozici nějaký starší řetízek či náhrdelník, jejich změření a vyzkoušení bude rovněž užitečným vodítkem. U klasického výstřihu náhrdelník nejlépe vynikne, pokud si drží rozumný odstup od látky oblečení. Naopak, pokud Vám více vyhovuje top bez výstřihu či pouze s malým výstřihem, je vhodnější zvolit náhrdelník dostatečně dlouhý, aby nehrozilo jeho nechtěné vklouzávání pod oblečení.

 • cca 35 cm - takzvaný obojek, skvěle se hodí ke kokteilkám bez ramínek i k standardnímu výstřihu.
 • cca 40-42 cm - občas se mu říká princeznovský, délka je zhruba po klíční kosti. Hodí se ke standardnímu výstřihu. Pokud použijete výstřih ve tvaru V, je vhodnější zvolit náhrdelník s centrální ozdobou, která ho svou vahou protáhne také do tvaru V, nebo rovnou sáhněte po zdobnějším řetízu s přívěskem.
 • cca 45-50 cm - zřejmě nejoblíbenější délka, která by měla končit těsně nad poprsím. Hodí se pro všechny typy výstřihů, které s pozicí náhrdelníku nekolidují.
 • cca 60 cm a více - tyto náhrdelníky by měly viset mezi poprsím nebo mohou sahat i pod něj. Hodí se jak do opravdu hlubokých výstřihů, tak i k topům zcela bez výstřihu, nebo k roláčkům. Takto dlouhé náhrdelníky se nedoporučují ženám s bujným poprsím, protože by jim mohly překážet.
Některé ženy také rády používají tzv. metodu vrstvení, kdy si vezmou několik náhrdelníků různých délek současně. Takto ozdobený dekolt dozajista přitáhne každé oči.

Pánské zlaté náhrdelníky

Náhrdelníkem pro muže se obvykle myslí spíše masivnější typ klasického řetízku. Muži si nelibují v přílišné zdobnosti, obvykle si také volí náhrdelník pouze z jedné barvy zlata. Pánský řetízek je nejčastěji nošen samostatně, bez dalších ozdob. Pokud na něj chcete přidat přívěsek, je zapotřebí zvolit dostatečně velký kousek, aby byl s masivností řetízku v rovnováze. Dejte si také pozor na velikost očka, aby šel na řetízek nasadit.

BFF náhrdelníky

Best Friend Forever náhrdelníky nabývají v současné době na popularitě, byť je tento název poněkud zavádějící. Ve skutečnosti se jedná o tzv. rozlamovací přívěsek, nejčastěji ve tvaru srdce, který je naříznutý tak, aby šel snadno rozdělit na dvě části. Každá polovina má své vlastní ouško, takže vzniknou dva samostatné přívěsky, jež je možné pověsit na řetízek kolem krku nebo na řetízkový náramek.

Recenze od našich zákazníků


Jak nás hodnotí naši zákazníci na nezávislém portálu Heureka.cz


Sleva za registraci!

Zaregistrujte se na našem webu a získáte slevu 100 Kč na jeden nákup!

Slevový kupón obdržíte v e-mailu s potvrzením registrace. 

Lze jej uplatnit pouze na jeden nákup ( nelze kombinovat s jinými kódy).