×

Registrace

Informace o profilu

Přihlašovací údaje

nebo se přihlásit

Jméno je nutné vyplnit!
Příjmení je nutné vyplnit!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
Tento email už je zaregistrován!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Všeobecné obchodní podmínky jsou požadovány!
Email nebo heslo je špatné!

Zlaté přívěsky


Hledáte dárek pro člena rodiny, kolegu či kamaráda? Plánujete darovat menší, ale přesto hodnotný dárek? Pak je zlatý přívěsek na řetízek pro Vás to pravé řešení. Z obrovského množství tvarů, tematik a symbolů si jistě vyberete ten správný kousek. Velmi vyhledávané dárky vhodné pro muže, ženy i děti jsou přívěsky z kategorií znamení zvěrokruhu, písmena a symboly a znaky.

Tabulka Seznam

Nastavit sestupně

1 až 12 z 1477

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tabulka Seznam

Nastavit sestupně

1 až 12 z 1477

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

  Kategorie: Zlaté přívěsky

Výhodou přívěsků je, že je můžete při nošení snadno střídat. Dle nálady, příležitosti či vybraného outfitu lze na stejný řetízek navléknout pokaždé jiný přívěsek. A nemusíte se omezovat pouze na řetízky na krk, přívěsek můžete zavěsit i na náramek či na řetízek na nohu. Oproti klasickému přívěsku na krk není neobvyklé zavěsit si přívěsků na náramek či na kotník hned několik.

Symboly a tematiky

Přívěsky jsou bez nadsázky nejrozmanitější skupinou šperků. Přívěsky z bílého zlata, žlutého, růžového nebo jejich kombinace. Přívěsky ploché i prostorové, ryté i vyřezávané, celozlaté i ozdobené kameny rozličných barev. Přívěsky mohou být ryze geometrických či abstraktních tvarů, ale mnohem častěji jsou vyráběny ve tvaru tradičních symbolů.

Velmi oblíbené jsou zlaté přívěsky srdce - tento nadčasový symbol se opakuje v mnoha možných variacících, provedeních a barvách zlata a je krásným dárkem nejen pro zamilované páry. Naprostou klasikou jsou rovněž přívěsky představující znamení zvěrokruhu nebo písmena (monogramy), s těmi se nikdy nespletete. Pozadu nezůstává ani přívěsek strom života, nekonečno, čtyřlístek, klíč anebo hravější přívěsky se zvířátky, kytičkami, vhodné zejména pro děti. Tvůrci přívěsků nezapomínají ani na pány, proto u nás objevíte i přívěsky pro muže ve varu hokejky, motorky či sklenice piva.

V poslední době nabývají na popularitě přívěsky pro páry, neboli rozlamovací přívěsky. Jedná se o přívěsek, nejčastěji ve tvaru srdce, který je v polovině naříznutý a lze ho snadno rozlomit. Každá polovina má vlastní závěsné ouško. Přívěsek skvěle poslouží zamilovaným dvojicím, ale i nerozlučným kamarádům jako vyjádření jejich společného pouta. Také proto se takovému šperku někdy říká také bff přívěsek nebo bff náhrdelník (bff = best frends forever).

Křesťanská tematika

Pro Křesťany hraje bezesporu hlavní roli zlatý přívěsek s křížkem. U nás si můžete vybrat od decentních jednoduchých křížků až po nádherně zdobené křížky z různých barev zlata, doplněné drahými kameny. Neméně oblíbené jsou také zlaté přívěsky andělů, Madonek nebo křtící hodiny, které skvěle poslouží jako dárek při významných událostech křesťanského života, jako je křest dítěte či první svaté přijímání.

Řetízek k přívěsku

Některé obchody prodávají rovnou zlatý řetízek s přívěskem, dohromady, u nás si můžete vybrat, zda si přívěsek pořídíte samostatně nebo si k němu ještě přiberete vhodný řetízek. Pro výběr řetízku platí jednoduchá pravidla. Řetízek by měl ideálně být ze stejného druhu zlata jako přívěsek. Pro přívěsky jsou vhodnější jednoduché vzory řetízků, které zavěšený přívěsek doplní, ale nepřebijí. Zlato je relativně měkký kov, proto by měl řetízek s přívěskem alespoň přibližně váhově korespondovat. Příliš tenký řetízek pro těžší přívěsek se po čase může ošoupat a roztrhnout. Pak se původní úspora při nákupu ztratí kvůli nutnosti řetízek opravit, nahradit nebo v nejhorším případě kvůli zrátě celého šperku. Pokud si nejste jisti, jaký řetízek je vhodný, rádi Vám s výběrem poradíme.

Recenze od našich zákazníků


Jak nás hodnotí naši zákazníci na nezávislém portálu Heureka.cz


Sleva za registraci!

Zaregistrujte se na našem webu a získáte slevu 100 Kč na jeden nákup!

Slevový kupón obdržíte v e-mailu s potvrzením registrace. 

Lze jej uplatnit pouze na jeden nákup ( nelze kombinovat s jinými kódy).