×

Registrace

Informace o profilu

Přihlašovací údaje

nebo se přihlásit

Jméno je nutné vyplnit!
Příjmení je nutné vyplnit!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
Tento email už je zaregistrován!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Všeobecné obchodní podmínky jsou požadovány!
Email nebo heslo je špatné!

Zlaté přívěsky s Anděly


Symbolika andělů je tu s námi odedávna. Napříč kulturami jsou andělé považováni za strážce, ochránce a posly. Přívěsek s andělem by nás tedy měl opatrovat a strážit nejen náš spánek, ale veškeré naše počínání. Je upřímným vyjádřením starostlivosti a náklonnosti k obdarovávané osobě. Naše nabídka přívěsků s anděly a jejich tématikou ukrývá nejen klasické andílky, ale také amorky a andělská křídla.

Tabulka Seznam

Nastavit sestupně

1 až 12 z 75

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tabulka Seznam

Nastavit sestupně

1 až 12 z 75

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

  Kategorie: Andílci

Řetízek s přívěskem anděla jistě bude pro Vaše milované nejen krásným dárkem, ale také ochráncem, který nad nimi bude neustále bdít a strážit jejich kroky. Opatrující připomínka laskavé, starostlivé duše, která jej darovala. Ať už toužíte po přívěsu anděla z bílého zlata, žlutého či kombinace obou barev, v naší nabídce najdete unikátní kousky, které jiná internetová klenotnictví nenabízí. Vybírat můžete z působivých zlatých přívěsků krášlených kombinací povrchových úprav, nebo také z designových kousků zdobených kvalitními bílými zirkony.

Se srdcem na dlani...

Zlatý přívěsek andělíček se srdíčkem je krásným příkladem šperku symbolizujícího nejen ochranu, ale také hluboký cit. Přívěsky s motivem Amorů se mohou stát krásným vyjádřením lásky. Amor (Kupid), je římským ekvivalentem řeckého boha Eróta (syna boha války Area a bohyně lásky a krásy Afrodíty). Erós byl podle řecké mytologie rozverný bůh lásky, vášně a touhy, vznášející se kolem se svým lukem a šípy. Koho šíp zasáhne, propadne lásce.

Andělská křídla

Někteří mýtičtí hrdinové dostali křídla jako znak svobody za jejich dobré skutky. Andělská křídla symbolizují nejen ochranu, či bezpečné útočiště, také čistotu, lehkost a nezávislost. Přívěsky Andělská křídla vyjadřují hluboké přátelství a úctu.

Vyšší poslání

Křesťanství uznává 3 hlavní archanděly: Gabriel - zvěstovatelem radostné události. Právě on přinesl zprávu o narození Ježíška, proto zlatí andílci neodmyslitelně patří k Vánocům. Dále Rafael – ochránce a Michael – anděl Posledního soudu, „kníže Božích vojsk“ a ochránce Izraele. Ve starých židovských textech můžeme nalézt až 15 archandělů. I v islámu je jedním z šesti základních pilířů muslimské věrouky víra ve svět andělů.

Recenze od našich zákazníků


Jak nás hodnotí naši zákazníci na nezávislém portálu Heureka.cz


Sleva za registraci!

Zaregistrujte se na našem webu a získáte slevu 100 Kč na jeden nákup!

Slevový kupón obdržíte v e-mailu s potvrzením registrace. 

Lze jej uplatnit pouze na jeden nákup ( nelze kombinovat s jinými kódy).