Dárkové balení šperků

Barevné varianty krabiček: ČERVENÁ, STŘÍBRNÁ, KRÉMOVÁ, BÍLÁ, HNĚDÁ

Vybrali jste šperk, který byste chtěli darovat a lámete si hlavu s vhodným dárkovým balením? U nás si starosti dělat nemusíte.

Vybrali jste šperk, který byste chtěli darovat a lámete si hlavu s vhodným dárkovým balením? U nás si starosti dělat nemusíte. Každý šperk obdržíte v krásné dárkové krabičce, kterou pečlivě vybereme tak, aby se hodila ke stylu šperku, barvě zlata nebo kamene. Vhodně zvolená krabička vdechne šperku ještě větší exkluzivitu a jedinečnost.
Kazetka se sametovým polstrováním navíc slouží jako pouzdro na uložení šperku, které jej chrání před prachem či poškozením.

DÁRKOVÉ KRABIČKY GEMMAX Jewelry

Naše šperky obdržíte v jedné z pěti luxusních dárkových krabiček, které mají originální a praktické zavírání na magnet. Každá barva krabičky se hodí k jinému typu šperku, příležitosti a pro jiné obdarovávané osoby.
Vybereme pro Vás tu nejlepší barevnou variantu pro váš šperk!

HNĚDÁ BARVA JE STŘÍZLIVÁ, SOLIDNÍ A VÁŽNÁ

Barva, která je také často spojována s představou jistoty a pořádku. Elegantní dárková krabička na šperky v hnědo-krémové barevné kombinaci dá vyniknout šperkům ze žlutého, růžového nebo kombinovaného žluto-červeného zlata. Je také vhodná pro uložení ručně porývaných prstenů, nebo prstenů s opály či onyxy. Dobře se v ní vyjímají jednoduché peckové i klasické náušnice, zejména solitérní kousky se zirkony, u kterých vyzdvihne jejich třpyt a lesk. Z našich dárkových balení je právě tato krabička nejvhodnější pro uložení pánských šperků, ideální je zejména pro pečetní prsteny.

Hnědá barva je střízlivá, solidní a vážná
Hnědá barva je střízlivá, solidní a vážná

STŘÍBRNÁ BARVA SYMBOLIZUJE ROMANTIKU, HOJNOST A NADĚJI

V této dárkové krabičce je ideální darovat šperky z bílého nebo růžového zlata, obzvláště prsteny, přívěsky a klasické náušnice zdobené bílými zirkony. Krásně se v ní budou vyjímat také dětské náušnice s modrými, zelenými nebo růžovými kamínky. Vhodná je také pro mladistvé šperky jako jsou např. náušnice kroužky nebo peckové náušnice.

Stříbrná barva symbolizuje romantiku, hojnost a naději
Stříbrná barva symbolizuje romantiku, hojnost a naději

ČERVENÁ JE BARVOU LÁSKY, ŽIVOTNÍ SÍLY, ENERGIE A RADOSTI

Dárková krabička v červené barvě se nejlépe hodí pro příležitosti, jako je Valentýn nebo Vánoce. Dá vyniknout kráse šperků ze žlutého, kombinovaného žluto-červeného zlata, řetízkům z růžového zlata. Nádherně se v ní vyjímají zejména masivnější ručně porývané prsteny, nebo prsteny s velkými červenými kameny.

Červená je barvou lásky, životní síly, energie a radosti
Červená je barvou lásky, životní síly, energie a radosti

KRÉMOVÁ BARVA JE VÝRAZEM VYTŘÍBENÉHO A KULTIVOVANÉHO VKUSU

Lehce krémová barva s přídechem zlaté též symbolizuje vážnost a urozenost, je velmi oblíbená také jako svatební barva. Tato něžná krabička je ideální pro jemné, decentní šperky jako jsou přívěsky, dětské šperky, zejména dětské náušnice, darované k příležitostem jako je např. Křest, Biřmování nebo 1. Svaté přijímání. Dá vyniknout šperkům s opály a perlami, které jsou vždy jedinečným a originálním dárkem. Místo pro uložení v ní najdou i jemné řetízky nebo náramky.

Krémová barva je výrazem vytříbeného a kultivovaného vkusu
Krémová barva je výrazem vytříbeného a kultivovaného vkusu

BÍLÁ BARVA JE SYMBOLEM NEVINNOSTI A ČISTOTY

Představuje také světlo, nový začátek a zrození, proto se hojně užívá při všech slavnostních příležitostech jako je Svatba, Křest, Biřmování nebo 1. Svaté přijímání. V krabičce této barvy vyniknou šperky z bílého zlata ve tvaru Andělských křídel, Andílků či Křížků. Ideální je také pro uložení perlových šperků či originálních šperků s rytinou připomínající např. narození miminka.

Bílá barva je symbolem nevinnosti a čistoty
Bílá barva je symbolem nevinnosti a čistoty

Certifikát ryzosti a Návod na péči o šperky

CERTIFIKÁT RYZOSTI ŠPERKU A NÁVOD NA PÉČI O ŠPERKY

Součástí dárkového balení je i certifikát pravosti šperku (který deklaruje, že zakoupený šperk byl ověřený státním Puncovním úřadem jako výrobek ze zlaté slitiny o ryzosti 585/1000 (14 karátů) a je označen puncovní značkou v souladu se zákonem č.539/1992 Sb. o puncovnictví a zkoušení drahých kovů) a praktický návod jak pečovat o šperky aby zůstaly stále krásné po celé generace.

***

Na závěr pár slov od známého obalového designéra Jana Činčery, který říká: „Konstrukce obalu má být taková, aby mohl spolehlivě sloužit svému účelu. Nesmí přebíjet svůj obsah a jeho prioritou je funkčnost. Obaly by měly žít a umírat s věcí, které slouží.“
Dáváme za pravdu, jsme ovšem toho názoru, že zlaté šperky jsou věčné…