×

Registrace

Informace o profilu

Přihlašovací údaje

nebo se přihlásit

Jméno je nutné vyplnit!
Příjmení je nutné vyplnit!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
Tento email už je zaregistrován!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Všeobecné obchodní podmínky jsou požadovány!
Email nebo heslo je špatné!

Zlaté náušnice kruhy

Zlaté kruhové náušnice jsou nadčasové šperky, které využijete jak pro běžné nošení, tak pro slavnostní okamžiky. Pro svoji univerzálnost najdou vždy své uplatnění, proto jsou vhodné jako dárek, kterým nikdy nezklamete. Z naší široké nabídky různých velikostí, barev zlata, povrchových úprav či zdobení kameny jistě najdete ty pravé.

Tabulka Seznam

Nastavit sestupně

1 až 12 z 185

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tabulka Seznam

Nastavit sestupně

1 až 12 z 185

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

  Kategorie: Kruhy

Náušnice kruhy jsou klasika, která nikdy nezklame. Ve své šperkovnici by měla mít aspoň jedny každá žena, stačí si vybrat ty „svoje“. Kruhy sluší ženám jak s krátkými, tak i s dlouhými vlasy. V naší nabídce máme klasické hladké kruhy, zlaté kruhy malé i velké zdobené brusem nebo také zlaté náušnice kruhy se zirkony. Neotřele působí kruhy z bílého zlata nebo ty vyrobené z kombinace žlutého a bílého zlata. Pozornosti neuniknou kruhové náušnice, které ve skutečnosti nejsou kruhy, nýbrž čtverci či kosočtverci.

Dětské náušnice kroužky

Drobné hladké kroužky z bílého zlata, malé kroužky se zirkony či barevnými kameny mohou nosit již malé holčičky. Větší slečny a ženy si pak mohou vybrat z nepřeberného množství velikostí a druhů kruhů. Dětské náušnice kroužky nabízíme již od průměru 10 mm až po průměr 20 mm, který ideální pro větší holčičky. Starší slečny mohou vybírat až do průměru 6,5 mm.

Druhy zapínání u Kruhových náušnic

Dutinka

Je u kruhů nejběžnějším zapínáním. Kruhy se zavírají pomocí tenkého drátku, který se zasune do protilehlé trubičky.

Zámek

Také velmi oblíbený systém zapínání zlatých náušnic, který je poměrně pevný a bezpečný. Navíc je celý systém zapínání na zadní straně ucha a ozdoba náušnice zakrývá dírku v uchu. Pevný dřík se zářezem musí zaklapnout do očka v pohyblivé zadní části náušnice. Při dlouhodobém nošení je občas potřeba systém poopravit, zpravidla postačí srovnat pevný dřík do správné polohy mírným zatlačením potřebným směrem.

Závora

Náušnice kroužky s tímto typem zapínání se v uchu upevňují pomocí tyčinky (dříku), která se zavírá zacvaknutím do drobného žlábku.

Ruský patent

Známe také jako francouzské zapínání je obdobnou variantou českého patentu (klapky). Zapínání funguje tak, že se pohyblivá část náušnice zaklapne do žlábku. Celá část zapínání náušnice je schovaná v uchu či na jeho zadní straně. Ruský patent se nejčastěji používá u náušnic, kde by viditelné zapínání působilo rušivým dojmem. Při otevírání tohoto typu náušnic nedoporučujeme používat sílu. Správně nastavené zapínání jde otevřít velmi lehce, samo se však neotevře.

Spolupracujeme s internetovým klenotnictvím Pravé šperky.

Sleva za registraci!

Zaregistrujte se na našem webu a získáte slevu 100 Kč na první nákup!

Slevový kupón obdržíte v e-mailu s potvrzením registrace. 

Sleva platí pouze na první nákup.