×

Registrácia

Informace o profilu

Informácie o profile

alebo sa prihlásiť

Meno je nutné vyplniť!
Priezvisko je nutné vyplniť!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
Tento email už je zaregistrovaný!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Všeobecné obchodné podmienky sú požadované!
Email alebo heslo je zlé!

Zlaté náušnice kruhy


Zlaté kruhové náušnice jsou nadčasové šperky, které využijete jak pro běžné nošení, tak pro slavnostní okamžiky. Pro svoji univerzálnost najdou vždy své uplatnění, proto jsou vhodné jako dárek, kterým nikdy nezklamete. Z naší široké nabídky různých velikostí, barev zlata, povrchových úprav či zdobení kameny jistě najdete ty pravé.

Tabuľku Zoznam

Nastaviť zostupne

1-12 of 234

Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tabuľku Zoznam

Nastaviť zostupne

1-12 of 234

Strana:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

  Kategorie: Kruhy

Náušnice kruhy jsou klasika, která nikdy nezklame. Ve své šperkovnici by měla mít aspoň jedny každá žena, stačí si vybrat ty „svoje“. Kruhy sluší ženám jak s krátkými, tak i s dlouhými vlasy. V naší nabídce máme klasické hladké kruhy, zlaté kruhy malé i velké zdobené brusem nebo také zlaté náušnice kruhy se zirkony. Neotřele působí kruhy z bílého zlata nebo ty vyrobené z kombinace žlutého a bílého zlata. Pozornosti neuniknou kruhové náušnice, které ve skutečnosti nejsou kruhy, nýbrž čtverci či kosočtverci.

Dětské náušnice kroužky

Drobné hladké kroužky z bílého zlata, malé kroužky se zirkony či barevnými kameny mohou nosit již malé holčičky. Větší slečny a ženy si pak mohou vybrat z nepřeberného množství velikostí a druhů kruhů. Dětské náušnice kroužky nabízíme již od průměru 10 mm až po průměr 20 mm, který ideální pro větší holčičky. Starší slečny mohou vybírat až do průměru 6,5 mm.

Druhy zapínání u Kruhových náušnic

Dutinka

Je u kruhů nejběžnějším zapínáním. Kruhy se zavírají pomocí tenkého drátku, který se zasune do protilehlé trubičky.

Zámek

Také velmi oblíbený systém zapínání zlatých náušnic, který je poměrně pevný a bezpečný. Navíc je celý systém zapínání na zadní straně ucha a ozdoba náušnice zakrývá dírku v uchu. Pevný dřík se zářezem musí zaklapnout do očka v pohyblivé zadní části náušnice. Při dlouhodobém nošení je občas potřeba systém poopravit, zpravidla postačí srovnat pevný dřík do správné polohy mírným zatlačením potřebným směrem. Je nutné zacházet s dříkem velmi jemně a opatrně, aby nedošlo k poškození, proto spíše doporučujeme požádat o seřízení v klenotnictví. Ti s tímto mají mnoho zkušeností a jistě Vám je seřídí na počkání.

Závora

Náušnice kroužky s tímto typem zapínání se v uchu upevňují pomocí tyčinky (dříku), která se zavírá zacvaknutím do drobného žlábku.

Klapka

Český patent, dámský patent, klasický závěs – neboli jednoduše klapka, je nejoblíbenějším typem zapínání na českém trhu. Náušnice na klapku se skládají ze tří částí. V přední části náušnice je ozdoba, která může být celozlatá nebo zdobená kameny. Další částí je klapka, která kryje ucho zezadu a zamezuje vypadnutí náušnice. Poslední částí náušnice je pružinka umístěná mezi klapku a ozdobou - ta slouží k tomu, aby držela klapku napruženou a nedovolila rozepnutí náušnice. Jako bonus se tento typ zapínání se dá vybavit pojistkou, která ještě zvýší její bezpečnost.

Recenze od našich zákazníků


Jak nás hodnotí naši zákazníci na nezávislém portálu Heureka.cz


Sleva za registraci!

Zaregistrujte se na našem webu a získáte slevu 100 Kč na jeden nákup!

Slevový kupón obdržíte v e-mailu s potvrzením registrace. 

Lze jej uplatnit pouze na jeden nákup ( nelze kombinovat s jinými kódy).