×

Registrace

Informace o profilu

Přihlašovací údaje

nebo se přihlásit

Jméno je nutné vyplnit!
Příjmení je nutné vyplnit!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
Tento email už je zaregistrován!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Všeobecné obchodní podmínky jsou požadovány!
Email nebo heslo je špatné!

Zlaté puzetové náušnice


Puzetové zapínání se nejčastěji používá u peckových náušnic, které jsou ideálním doplňkem pro aktivní ženy a slečny. Jejich drobná velikost neomezuje při sportu, koníčku, domácích pracích nebo u večerní relaxace se skleničkou vína.

Tabulka Seznam

Nastavit sestupně

1 až 12 z 135

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tabulka Seznam

Nastavit sestupně

1 až 12 z 135

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

  Kategorie: Puzetové

Zdobení puzetových náušnic dosahuje nespočet vzorů jako jsou třeba zlaté náušnice čtyřlístky, srdíčka, berušky nebo jednoduché typy osazené jedním či více zirkony. Zlatou střední cestou jsou potom klasické celozlaté pecky, které se hodí takřka pro každou milovanou osobu, kamarádku nebo známou. Pro náročnější ženy jsou zde zlaté puzetové náušnice s opály nebo s perlami.

Díky nízké pořizovací ceně si každá žena může dovolit mít ve své šperkovnici hned několik druhů okouzlujících a praktických zlatých náušnic na puzetu. Každá dáma ve Vašem okolí si zaslouží vědět, jak moc je milovaná, ať už je to hodná maminka, rozmazlující babička, milující manželka, pečující partnerka nebo i Vaše nejkrásnější malá princezna. S tímto dárkem sklidíte ohromnou vlnu radosti a štěstí z tváří Vašich nejbližších.

Puzetové zapínání se používá i u některých typů visacích náušnic, ovšem u těch zlatých to nebývá příliš běžné. Chcete vědět, jaké náušnice sedí k Vašemu typu obličeje? Můžete si o tom přečíst v našem článku.

„Praktická elegance“

Tento typ zapínání se skládá z ozdoby upevněné na zlatý dřík a puzety (někdy nazývanou také mašlička či motýlek). Dřík se zasouvá do ucha a na jeho konec se navlékne puzetka. Konec dříku je opatřen drobným zářezem, do kterého zapadne puzeta, která dřík objímá a svírá. Tím jsou náušnice zajištěny před vypadnutím.

Novinka na trhu

Novinkou v našem eshopu jsou silikonové puzety se zlatou vložkou. Výhodou je u nich nižší váha a vyšší stupeň ochrany vůči nechtěné ztrátě. Systém zapínání je obdobný, jako u klasické zlaté puzety, ovšem dřík je díky silikonu svírán pevněji. Tento inovativní systém perfektně chrání před vypadnutím náušnice a její následné ztráty.

Recenze od našich zákazníků


Jak nás hodnotí naši zákazníci na nezávislém portálu Heureka.cz


Sleva za registraci!

Zaregistrujte se na našem webu a získáte slevu 100 Kč na jeden nákup!

Slevový kupón obdržíte v e-mailu s potvrzením registrace. 

Lze jej uplatnit pouze na jeden nákup ( nelze kombinovat s jinými kódy).