×

Registrace

Informace o profilu

Přihlašovací údaje

nebo se přihlásit

Jméno je nutné vyplnit!
Příjmení je nutné vyplnit!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
Tento email už je zaregistrován!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Všeobecné obchodní podmínky jsou požadovány!
Email nebo heslo je špatné!

Zlaté visací náušnice


Široký výběr visacích náušnic ze žlutého, bílého či kombinovaného zlata nejrůznějších vzorů, délek i tvarů. Visací náušnice jsou natolik přitažlivým šperkem, že upoutají pozornost všech ve Vašem okolí. Exotický půvab, hravá nebo nadčasová elegance? Ať už se chystáte na ples, rande či setkání s přáteli, jistě zazáříte.

Tabulka Seznam

Nastavit sestupně

1 až 12 z 189

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tabulka Seznam

Nastavit sestupně

1 až 12 z 189

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

  Kategorie: Visací

Obdivujete krásu visacích náušnic? Snad žádný jiný druh zlatých náušnic nenabízí tak různorodou škálu vzorů a typů. Od dlouhých visacích náušnic, které se hodí pro slavnostnější příležitosti přes polodlouhé až k těm krátkým, to jsme ale pouze u délky. Dále máme vzory, které se směrem dolů nebo nahoru rozšiřují. Velmi působivé jsou spirálovité tvary, ať už plné či prořezávané. Zlaté visací náušnice mohou být zdobeny gravírováním, filigrány nebo také kvalitními bílými zirkony. Nabídka tvarů, kombinací a délek je opravdu široká, proto si „Ty své“ vybere každá žena i dívka.

Formy zapínání

Většina visacích náušnic má zapínání na klapku (dámský patent). Tento typ zapínání se používá pro pohodlí i bezpečnost nejen u zlatých dámských náušnic. Další možností bezpečného zapínání u visacích náušnic je šroubek. Specifickou kategorií náušnic jsou tzv. provlékací náušnice, které lze mezi visací také zařadit. Většinou se jedná o dlouhý řetízek s ozdobou v přední části, jehož zadní část se provlékne skrze dírku. Přední i zadní část náušnice volně visí.

Dlouhé vzory visacích náušnic, obzvláště ty řetízkové, doporučujeme na noc sundávat, aby nedošlo k poranění ouška či poškození náušnice.

Jak vybrat náušnice podle tvaru naší tváře?

Pokud si nejste jistá, který typ náušnic, tvar či délka by Vám nejvíce slušel, můžete se inspirovat v našem článku: Jak vybrat náušnice podle tvaru obličeje. V něm se dočtete, jak poznáte tvar své tváře, jaké typy náušnic se k Vám hodí, jaký volit tvar i délku. Také se dozvíte, čemu je vhodné se vyhnout.

Recenze od našich zákazníků


Jak nás hodnotí naši zákazníci na nezávislém portálu Heureka.cz


Sleva za registraci!

Zaregistrujte se na našem webu a získáte slevu 100 Kč na jeden nákup!

Slevový kupón obdržíte v e-mailu s potvrzením registrace. 

Lze jej uplatnit pouze na jeden nákup ( nelze kombinovat s jinými kódy).