×

Registrace

Informace o profilu

Přihlašovací údaje

nebo se přihlásit

Jméno je nutné vyplnit!
Příjmení je nutné vyplnit!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
Tento email už je zaregistrován!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Všeobecné obchodní podmínky jsou požadovány!
Email nebo heslo je špatné!

Zlaté náušnice s českým zapínáním (Dámský patent / Klapka)


Dámský patent – neboli klapka je nejoblíbenějším a nejvyhledávanějším typem zapínání. Díky jednoduché manipulaci výborně vyhovuje ženám, které potřebují náušnice snadno a rychle nasadit i sundat. Bezpečný mechanismus klapky je velice pohodlný a lze jej použít pro rozmanité délky i tvary šperku. Ať už dáváte přednost krátkým, polodlouhým či dlouhým náušnicím, jistě Vás nejedny okouzlí.

Tabulka Seznam

Nastavit sestupně

1 až 12 z 363

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tabulka Seznam

Nastavit sestupně

1 až 12 z 363

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

  Kategorie: Klapka

Dámský patent, někdy také český patent nebo klasický závěs – neboli jednoduše klapka, je nejoblíbenějším typem zapínání na českém trhu. Naše nabídka čítá jak klasické krátké typy náušnic, tak polodlouhé i dlouhé vzory ze žlutého, bílého či růžového zlata. Výjimečně krásné jsou ty zdobené velkými kvalitními bílými zirkony či opály. Visací náušnice dlouhých vzorů, obzvláště těch řetízkových, doporučujeme na noc sundávat, aby nedošlo k poranění ouška či poškození náušnice. S krátkými, klasickými náušnicemi na klapku si takové starosti vůbec dělat nemusíte.

Velikou novinkou v našem oboru jsou dětské náušnice na klapku. Ty jistě potěší všechny malé slečny, které vyrostly z dětských náušniček, opatřených brizurou (předním zámkem), a hledají vhodnou náhradu s roztomilými vzory srdíček, květinek či různých zvířátek. Dívčí náušnice na český patent jsou vhodné již pro děvčátka od 3 let. Více o dětských náušnicích najdete ve stejnojmenném článku na našem blogu.

Jak zapínání vypadá a funguje?

Náušnice na klapku se skládají ze tří částí. V přední části náušnice je ozdoba - buď to celozlatá nebo zdobená kameny. Další částí je klapka, která kryje ucho zezadu a zamezuje vypadnutí náušnice. Poslední částí náušnice je pružinka umístěná mezi klapku a ozdobou - ta slouží k tomu, aby držela klapku napruženou a nedovolila rozepnutí náušnice. Jako bonus se tento typ zapínání se dá vybavit pojistkou, která ještě zvýší její bezpečnost.

Recenze od našich zákazníků


Jak nás hodnotí naši zákazníci na nezávislém portálu Heureka.cz


Sleva za registraci!

Zaregistrujte se na našem webu a získáte slevu 100 Kč na jeden nákup!

Slevový kupón obdržíte v e-mailu s potvrzením registrace. 

Lze jej uplatnit pouze na jeden nákup ( nelze kombinovat s jinými kódy).