×

Registrace

Informace o profilu

Přihlašovací údaje

nebo se přihlásit

Jméno je nutné vyplnit!
Příjmení je nutné vyplnit!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
Tento email už je zaregistrován!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Všeobecné obchodní podmínky jsou požadovány!
Email nebo heslo je špatné!

Zlaté náušnice s francouzským zapínáním (Ruský patent)


Známý také jako Francouzské zapínání náušnic, je díky své praktičnosti nejvíce používaným typem zapínání na světě. V Česku ovšem drží prvenství v oblíbenosti zlaté náušnice na klapku. Zlaté náušnice s francouzským zapínáním lze snadno kombinovat s ostatními módními doplňky a oblečením.

Tabulka Seznam

Nastavit sestupně

1 až 12 z 185

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tabulka Seznam

Nastavit sestupně

1 až 12 z 185

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

  Kategorie: Ruský patent

Nevídané krásy dosahuje tento typ náušnic díky mnoha tvarům a velikostem. V našem internetovém klenotnictví naleznete nádherné pevné zlaté náušnice v nejrůznějších barevných kombinacích, s kameny i bez nich. V poslední době se rozšířila obliba růžového zlata, proto jsme jej pro Vás i my zahrnuli do naší nabídky, také drobné podkovičky pro malé holčičky, nebo překrásné elegantní náušnice pro slavnostní okamžiky. Tento typ zapínání si zamilují obzvlášť ženy, které mají rády své pohodlí. Jsou ideálním dárkem pro každou ženu, na Vánoce nebo narozeniny, které se díky nim stanou nezapomenutelnými.

Jak takové zapínání vypadá a jak ruský patent seřídit?

Zapínání má jednoduchý mechanismus. Skládá se z ozdoby, na které je ze zadní strany naletovaná tyčinka, která se provléká ušní dírkou. Na konci má malý zářez, do něhož zapadne pohyblivá část zapínání. Tím je náušnice zabezpečená před rozepnutím. Pokud by se Vám náušnice samovolně rozepínala, je velice snadné ji seřídit. A to takzvaným napružením - tyčinku se zářezem jemně zatlačíte dolů, aby vznikl větší odpor. Díky tomu se náušnice již nebude rozepínat. Pokud máte opačný problém, že jde náušnice rozepínat příliš těžko, tyčinku zatlačte jemně nahoru, čímž odpor zmírníte. Je nutné zacházet s tyčinkou velmi jemně a opatrně, proto spíše doporučujeme požádat o seřízení v klenotnictví. Ti s tímto mají mnoho zkušeností a jistě Vám je seřídí na počkání.

Díky prostoru v oblasti zapínání jsou náušnice s ruským patentem velice oblíbené u žen, které mají větší ušní lalůčky. Dívky s malými dírkami by tento typ náušnic mohly shledat nepohodlný, neboť dřík (tyčinka) může být silnější, proto doporučujeme vybírat tento typ spíše pro dospělé či vyzrálé ženy, které nosí náušnice pravidelně. Chcete vědět, jaké náušnice sedí k Vašemu typu obličeje? Můžete si o tom přečíst v našem článku.

Recenze od našich zákazníků


Jak nás hodnotí naši zákazníci na nezávislém portálu Heureka.cz


Sleva za registraci!

Zaregistrujte se na našem webu a získáte slevu 100 Kč na jeden nákup!

Slevový kupón obdržíte v e-mailu s potvrzením registrace. 

Lze jej uplatnit pouze na jeden nákup ( nelze kombinovat s jinými kódy).