×

Registrace

Informace o profilu

Přihlašovací údaje

nebo se přihlásit

Jméno je nutné vyplnit!
Příjmení je nutné vyplnit!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
Tento email už je zaregistrován!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Všeobecné obchodní podmínky jsou požadovány!
Email nebo heslo je špatné!

Zlaté pánské přívěsky


Napříč naším sortimentem si u nás můžete vybírat z krásných unikátních kousků, které jinde nenajdete. Nejvíce jich nabízíme v kategorii přívěsků a u těch pánských tomu není jinak. Nabídka čítá přívěsky z bílého zlata, také z klasického žlutého. Krásná motorka, fotbalový míč, hokejka, kytara či faraon, to vše můžete nalézt v našich přívěscích vybraných speciálně pro muže.

Tabulka Seznam

Nastavit sestupně

1 až 12 z 288

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tabulka Seznam

Nastavit sestupně

1 až 12 z 288

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

  Kategorie: Přívěsky

Hledáte výjimečný pánský přívěsek? Pak jste na správném místě, v této kategorii naleznete nejen klasické unisexové přívěsky, ale také tematické přívěsky, které Vás svým důmyslným zpracováním ihned nadchnou. Ať už plánujete darovat masivní přívěsek dospělému muži nebo drobnější dospívajícímu chlapci, z naší nabídky si jistě vyberete.

Klasika, která nikdy nezklame

Pokud už jste rozhodnutí pro koupi přívěsku, ale nejste si jistí vkusem obdarovávané osoby, nikdy nezklame nesmrtelná klasika - přívěsky s monogramy (písmeny) nebo se znamením zvěrokruhu. Je to jemný, vkusný dárek a jistě potěší mladšího bráchu, starostlivého tatínka i hodného dědečka.

Když jste si blízcí

Jestliže dobře znáte jeho záliby, koníčky, co jej fascinuje a co má rád, pak vřele doporučujeme podívat se do kategorie profese a zájmy, ve které jsou zařazeny přívěšky se sportovní tématikou pro nadšené fanoušky sportu či pro ty, kteří jej sami aktivně provozují. Nechybí také přívěsky vztahující se k profesím či zájmům obecně jako je lékařství, hudba, cestování, nebo i motoristika.

Dárek pro chlapce k promoci či maturitě?

Nevíte, co dát synovi či vnukovi k úspěšnému složení maturitních zkoušek? Zlaté přívěsky s českým (dvouocasým) lvem jsou pro to jako stvořené. Hodnotný dar odrážející hrdost a důstojnost můžete vybírat z více designových variant ve žlutém i bílém zlatě.

Mezi řidiči je velice oblíbený přívěsek s motivem Svatého Kryštofa. Svatý Kryštof se stal patronem řidičů a cestovatelů, protože je považován za symbol ochrany na cestách.. Krásný hodnotný dar ve formě přívěsku motorky jistě ocení každý vášnivý motorkář. Přívěsky motorek bývají masivní, což muži velmi ocení. Některé motorky mají dokonce i pohyblivá řídítka (najdete v přívěskách se sportovními motivy).

Recenze od našich zákazníků


Jak nás hodnotí naši zákazníci na nezávislém portálu Heureka.cz


Sleva za registraci!

Zaregistrujte se na našem webu a získáte slevu 100 Kč na jeden nákup!

Slevový kupón obdržíte v e-mailu s potvrzením registrace. 

Lze jej uplatnit pouze na jeden nákup ( nelze kombinovat s jinými kódy).