×

Registrace

Informace o profilu

Přihlašovací údaje

nebo se přihlásit

Jméno je nutné vyplnit!
Příjmení je nutné vyplnit!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
Tento email už je zaregistrován!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Všeobecné obchodní podmínky jsou požadovány!
Email nebo heslo je špatné!

Zlaté náušnice půlkruhy


Půlkruhové náušnice jsou elegantním a nadčasovým šperkem, se kterým zazáříte při jakékoliv příležitosti. Po nasazení vypadají zepředu jako kruhové nebo oválné náušnice, nejsou však v uchu ukončené. Vypadají velice efektivně, zvlášť pokud jsou osazeny kameny, zdobené průřezy různých tvarů, gravírem nebo kombinací lesku a matu.

Tabulka Seznam

Nastavit sestupně

1 až 12 z 98

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tabulka Seznam

Nastavit sestupně

1 až 12 z 98

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

  Kategorie: Půlkruhy

Naše nabídka polokruhů je opravdu bohatá, záleží jen na vás, které si vyberete. Pokud stále váháte, jaký typ náušnic by nejvíce slušel právě vám, můžete se inspirovat v našem článku „Jak vybrat náušnice podle tvaru obličeje“.

Nejpoužívanější typy zapínání u polokruhových náušnic

Ruský patent (francouzské zapínání)

Toto zapínání funguje tím způsobem, že se pohyblivá část náušnice zaklapne do žlábku. Celá část zapínání náušnice je schovaná v uchu či na jeho zadní straně. Při otevírání tohoto typu náušnic nedoporučujeme používat sílu. Správně nastavené zapínání jde otevřít velmi lehce, samo se však neotevře. V případě, že se vám náušnice samovolně rozepíná, je velice snadné ji seřídit a to tzv. napružením. Tyčinku (dřík) se zářezem jemně zatlačíte dolů, aby vznikl větší odpor. Díky tomu se náušnice již rozepínat nebude. Pokud máte opačný problém, že jde náušnice rozepínat příliš těžko, tyčinku zatlačte jemně nahoru, čímž odpor zmírníte. Je nutné zacházet s tyčinkou velmi jemně a opatrně. Pokud máte obavu, že náušnici neseřídíte správně, doporučujeme si ji nechat odborně seřídit ve zlatnictví.

Šroubek

Dalším typem zapínání často používaného u půlkruhových náušnic je zapínání na šroubek, které se skládá ze dvou oddělitelných částí. Tou první je pevný zlatý dřík se závitem. Druhou částí je šroubek, který se na dřík našroubuje. Tím je náušnice v uchu bezpečně zajištěna a je prakticky vyloučeno, že by vám během nošení vypadla.

Puzeta

Zapínání na puzetu má velmi jednoduchou konstrukci a proto je tento typ zapínání s oblibou používán u většiny drobnějších typů náušnic. Puzetu stačí pouze navléct ze zadní strany ušní dírky na tyčinku zlatých náušnic. Jedinou nevýhodou tohoto typu zapínání je větší riziko ztráty náušnice než je tomu např. u zapínání na šroubek. Tuto možnou ztrátu však minimalizuje drážka, která je na tyčince a ta brání puzetě v nechtěném pohybu.

Recenze od našich zákazníků


Jak nás hodnotí naši zákazníci na nezávislém portálu Heureka.cz


Sleva za registraci!

Zaregistrujte se na našem webu a získáte slevu 100 Kč na jeden nákup!

Slevový kupón obdržíte v e-mailu s potvrzením registrace. 

Lze jej uplatnit pouze na jeden nákup ( nelze kombinovat s jinými kódy).