×

Registrace

Informace o profilu

Přihlašovací údaje

nebo se přihlásit

Jméno je nutné vyplnit!
Příjmení je nutné vyplnit!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
Tento email už je zaregistrován!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Všeobecné obchodní podmínky jsou požadovány!
Email nebo heslo je špatné!

Zlaté dívčí náušnice


I malá děvčátka mohou být velké parádnice. Chtějí být jako princezny, stojí před zrcadlem, zkouší si šperky ze šperkovnice své maminky a touží po vlastních špercích. Přání jim můžete splnit krásnými náušničkami s motivem květinek, srdíček, zvířátek či různých klasických tvarů. V této kategorii naleznete náušničky vhodné pro malé slečny ve věku od 6 do 12 let

Tabulka Seznam

Nastavit sestupně

1 až 12 z 291

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tabulka Seznam

Nastavit sestupně

1 až 12 z 291

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

  Kategorie: Dívčí

Jakmile vyroste holčička z dětských náušnic, to bývá ve věku 6-8 let, nabízí se příležitost pořídit malé slečně náušnice pro dívky. V tomto věku je již možné vybírat z několika typů. Těmi nejvhodnějšími jsou pro malá děvčátka náušničky s bezpečným a komfortním zapínáním jako je malá klapka nebo šroubek.

Malá klapka

Tento typ je menší variantou zapínání, které je u nás nejrozšířenější u dámských zlatých náušnic a bývá také označováno jako „dámský patent“. Výhodami jsou bezpečnost proti samovolnému vypadnutí, snadné používání, a v neposlední řadě estetický dojem, kdy je zapínání skryto a nijak nenarušuje vzhled náušnice. Dívčí náušnice z bílého zlata řady Cutie chrání vrstva rhodia, která má hypoalergenní vlastnosti.

Patent se skládá ze dvou částí, které jsou připevněny k hlavě náušnice a je opatřen klapkou, která zapínání uzavře a zabrání tak vypadnutí náušnice. Zlaté dívčí náušnice Cutie mají klapku, která je o něco menší než běžně používané zapínání u náušnic pro dospělé. Zapínání na malou klapku u dívčích náušnic Cutie doporučujeme pro slečny od cca. 6-8 let, a dají se bez problémů nosit přibližně do věku 14-15-ti let. Náušnice s tímto zapínáním mohou nosit i dospělé ženy, které mají drobné boltce.

Šroubek/balónek

Pro slečny ve věku od 6-8 let jsou velmi vhodné náušnice ze zlata se zapínáním na šroubek, které je také bezpečné. Bývají jím nejčastěji opatřeny peckové náušnice, které se skládají ze samotné ozdoby a dvou funkčních částí - tyčky (dříku), která má na sobě závit a balónku (matičky), který se na něj našroubuje. Tento typ náušnic díky své jednoduchosti skýtá nepřeberné množství variant. Vybírat lze z náušnic různých tvarů a stylů jako jsou kytičky, vločky, zvířátka, srdíčka…
Tento typ náušnic lze díky své univerzálnosti a praktičnosti nosit i v dospělosti.

Recenze od našich zákazníků


Jak nás hodnotí naši zákazníci na nezávislém portálu Heureka.cz


Sleva za registraci!

Zaregistrujte se na našem webu a získáte slevu 100 Kč na jeden nákup!

Slevový kupón obdržíte v e-mailu s potvrzením registrace. 

Lze jej uplatnit pouze na jeden nákup ( nelze kombinovat s jinými kódy).