×

Registrace

Informace o profilu

Přihlašovací údaje

nebo se přihlásit

Jméno je nutné vyplnit!
Příjmení je nutné vyplnit!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
Tento email už je zaregistrován!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Všeobecné obchodní podmínky jsou požadovány!
Email nebo heslo je špatné!

Dárek pro sestru a dárek pro bratra


Přemýšlíte nad tím, co koupit své sestře nebo bratrovi k narozeninám, svátku, Vánocům nebo promoci? Máme pro vás spoustu tipů na originální dárek pro sestru i dárek pro bráchu. Překvapte je zlatým šperkem v podobě přívěsku, náramku či náhrdelníku. Tento dárek nikdy nezklame.

 

Tabulka Seznam

Nastavit sestupně

1 až 12 z 1615

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tabulka Seznam

Nastavit sestupně

1 až 12 z 1615

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

  Kategorie: Sestře a bratrovi

Co sestře k osmnáctinám? Jednoznačně zlatý šperk

Slaví vaše sestra osmnáctiny nebo jiné životní jubileum? I v tomto případě ji obdarujte zlatým šperkem. Přeci jenom, osmnáctiny, dvacetiny, třicetiny či čtyřicátiny jsou pouze jednou za život. Šperk pro sestru k narozeninám může mít spoustu podob. Jako dárek pro sestru k životnímu jubileu zvolte například luxusní soupravu zlatých šperků. Potěší ji také výrazný zlatý náhrdelník, elegantní zlaté náušnice, zlatý prstýnek nebo zlatý řetízek se symbolickým přívěskem.

Dárek k promoci pro sestru v podobě památečního klenotu

Poohlížíte se po dárku, který byste své sestře věnovali k promoci? Také u příležitosti této významné události ji obdarujte zlatým šperkem. Ať už během promoci obdrží titul bakalář, magistr, nebo inženýr, zlatý dárek k promoci je trefou do černého. Co vaši nejlepší sestřičku zaručeně potěší? Dárek pro sestru může mít v tomto případě podobu luxusní soupravy zlatých šperků, stylových zlatých náušnic, elegantního zlatého náhrdelníku, zlatého přívěsku nebo památeční zlaté brože.

Co za dárek pro nejlepšího bratra k životnímu jubileu

Slaví váš bráška narozeniny životní jubileum? Ať už jsou to osmnáctiny, dvacetiny nebo třeba padesátiny, věnujte mu nezapomenutelný dárek. Svého brášku potěšte pánským zlatým šperkem. Tento dárek by měl odrážet bratrův vkus a měl by se mu rovněž líbit. Jedině tak jej bude s láskou nosit. Jaký dárek pro brášku můžete konkrétně vybrat? Pánský zlatý náramek, náhrdelník nebo řetízek. Vhodné jsou také pánské zlaté náušnice nebo zlatý přívěsek s motivem motorky, fotbalového míče, hokejky či tenisové rakety.

Jako dárek k promoci pro bratra vsaďte na zlatý šperk

Hledáte dárek pro bratra, který byste mu mohli věnovat u příležitosti promoce? I v tomto případě jej překvapte zlatým pánským šperkem, který by měl mít památeční charakter. Absolventa vysoké školy, ze kterého je čerstvý bakalář, magistr nebo inženýr, obdarujte například jemným zlatým řetízkem doplněným o zlatý přívěsek. Jako dárek pro bratra potěší také zlatý náhrdelník nebo zlatý medailonek, na který necháte vyrýt speciální text.

Recenze od našich zákazníků


Jak nás hodnotí naši zákazníci na nezávislém portálu Heureka.cz


Sleva za registraci!

Zaregistrujte se na našem webu a získáte slevu 100 Kč na jeden nákup!

Slevový kupón obdržíte v e-mailu s potvrzením registrace. 

Lze jej uplatnit pouze na jeden nákup ( nelze kombinovat s jinými kódy).