×

Registrace

Informace o profilu

Přihlašovací údaje

nebo se přihlásit

Jméno je nutné vyplnit!
Příjmení je nutné vyplnit!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
Tento email už je zaregistrován!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Všeobecné obchodní podmínky jsou požadovány!
Email nebo heslo je špatné!

Dárek pro babičku a dárek pro dědu


Co koupit babičce k narozeninám, svátku, Vánocům nebo životnímu jubileu? A jaký dárek vybrat pro dědu? Pokud hledáte originální dárek pro babičku nebo dárek pro dědu, máme pro vás spoustu krásných tipů. Věnujte vkusné zlaté šperky v podobě náramku, náhrdelníku či přívěsku, které zaručeně potěší.

 

Tabulka Seznam

Nastavit sestupně

1 až 12 z 1471

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tabulka Seznam

Nastavit sestupně

1 až 12 z 1471

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

  Kategorie: Babičce a dědečkovi

Narozeninový dárek pro babičku v podobě zlatých náušnic

Slaví vaše babička narozeniny? Zvlášť pokud se jedná o kulaté životní jubileum, překvapte ji zlatým šperkem. Jako originální dárek pro babičku můžete zvolit zlaté náušnice, soupravu luxusních šperků, brož, náramek nebo třeba řetízek s přívěskem či medailonkem. Zlatým šperkem zkuste babičku překvapit i v den jejích jmenin. V tomto případě je vhodným dárkem pro babičku zlatý přívěsek znázorňující první písmeno jejího jména.

Co babičce k Vánocům? Krásný zlatý šperk

Vybíráte vánoční dárek pro babičku? I v tomto případě pro vás máme spoustu tipů. Překvapte svou babičku na Vánoce pěkným zlatým šperkem. Jaký dárek pro babičku zvolit tentokrát? Decentní zlatý prsten, náušnice zdobené drahými kameny, masivnější náhrdelník, okrasnou brož nebo jemný řetízek s přívěskem. Zlatý dárek nemusíte babičce ani na Vánoce balit do balicího papíru, stačí jej vložit do stylové dárkové krabičky.

Překvapte svého dědu zlatým dárkem

Co dědovi k svátku nebo narozeninám? Ideálním dárkem pro dědečka je zlatý šperk, který bude moci stále s láskou nosit. Jaký dárek dědovi koupit? Zlatý řetízek s přívěskem, pánský náhrdelník, sponu na kravatu, pánský prsten nebo náramek pro muže. Při výběru konkrétního zlatého dárku se řiďte stylem, vkusem i zálibami svého dědy. Jedině tak jej vybraným dárkem naprosto ohromíte.

Jaký dárek pro dědu k Vánocům? Opět vsaďte na zlatý šperk

Zlatý pánský šperk patří mezi nejlepší dárky, které můžete věnovat svému dědečkovi také k Vánocům. Co vše můžete dědovi zabalit pod stromeček? Originálním dárkem je zlatý přívěsek znázorňující dědovy záliby. Jde například o přívěsek ve tvaru fotbalového míče, motorky, letadla, kola nebo tenisové rakety. Osvědčeným dárkem pro dědečka k Vánocům je rovněž pánský zlatý náramek, jemný zlatý řetízek nebo přívěšek s dědovým znamením zvěrokruhu.

Recenze od našich zákazníků


Jak nás hodnotí naši zákazníci na nezávislém portálu Heureka.cz


Sleva za registraci!

Zaregistrujte se na našem webu a získáte slevu 100 Kč na jeden nákup!

Slevový kupón obdržíte v e-mailu s potvrzením registrace. 

Lze jej uplatnit pouze na jeden nákup ( nelze kombinovat s jinými kódy).