×

Registrace

Informace o profilu

Přihlašovací údaje

nebo se přihlásit

Jméno je nutné vyplnit!
Příjmení je nutné vyplnit!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
Tento email už je zaregistrován!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Všeobecné obchodní podmínky jsou požadovány!
Email nebo heslo je špatné!

Dárek pro manželku


Přemýšlíte, jaký dárek koupit manželce k narozeninám, k Vánocům či u příležitosti výročí? Svou lásku své ženě vyznejte zlatým šperkem. Vaše manželka bude například unešena ze zlatého náhrdelníku, zlatých náušnic či zlatého přívěsku ve tvaru srdce.

Tabulka Seznam

Nastavit sestupně

1 až 12 z 1580

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Tabulka Seznam

Nastavit sestupně

1 až 12 z 1580

Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

  Kategorie: Manželce

Co si ženy přejí k narozeninám, Vánocům či výročí? Rozhodně je nikdy nezklamou dárky ze zlata. Dokonalým zlatým šperkem jsou například zlaté náušnice. Ať už své manželce jako dárek věnujete peckové náušnice, kruhy nebo visací náušnice, rozhodně u ní zabodujete. Jaký další dárek je tím pravým pro ženu? Rozhodně luxusní souprava zlatých šperků. Kombinace náhrdelníku, náušnic a prstenu nebo náhrdelníku a náramku vaši ženu po otevření dárkové krabičky zaručeně dostane do kolen.

Svou manželku ohromte zlatým náramkem či náhrdelníkem

Jako dárek pro manželku k narozeninám, Vánocům či výročí je tím pravým také zlatý náramek. Tento vysoce elegantní doplněk zkuste své ženě vybrat v řetízkovém, řetězovém nebo obručovém provedení. Nádherně vypadá také řetízkový náramek opatřený přívěsky se třpytivými kameny, které v sobě mohou nést určitou symboliku vašeho vztahu. Svou ženu zkuste ohromit rovněž zlatým náhrdelníkem. Pokud však o své manželce víte, že si na výrazné zlaté náhrdelníky nepotrpí, věnujte jí jako dárek zlatý řetízek doplněný zlatým přívěskem.

Svou manželku ohromte zlatým náramkem či náhrdelníkem

Jaký dárek ze zlata vaši manželku zaručeně dostane? Jde o zlatý prsten, který své ženě můžete věnovat nejen k výročí vaší svatby či seznámení, ale také při jakékoliv příležitosti. Svou manželku nemusíte překvapit pouze hladkým kroužkem. Jako dárek od srdce jí věnujte také zlatý prsten zdobený prořezávanými ornamenty nebo zlatý prsten s opálem, zirkonem či perlou. Elegantním doplňkem každé ženy je také zlatá brož. Pokud o své ženě víte, že patří k milovnicím tohoto luxusního šperku, darujte jí tento kousek během výjimečné příležitosti.

Recenze od našich zákazníků


Jak nás hodnotí naši zákazníci na nezávislém portálu Heureka.cz


Sleva za registraci!

Zaregistrujte se na našem webu a získáte slevu 100 Kč na jeden nákup!

Slevový kupón obdržíte v e-mailu s potvrzením registrace. 

Lze jej uplatnit pouze na jeden nákup ( nelze kombinovat s jinými kódy).