×

Registrace

Informace o profilu

Přihlašovací údaje

nebo se přihlásit

Jméno je nutné vyplnit!
Příjmení je nutné vyplnit!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
Tento email už je zaregistrován!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Všeobecné obchodní podmínky jsou požadovány!
Email nebo heslo je špatné!

Dárek k Vánocům


Hledáte dárek k Vánocům pro své blízké? Přinášíme vám tipy na osvědčené vánoční dárky ze zlata. Potěšte své nejmilejší vánočními dárky v podobě zlatých náušnic, prstenů, náramků, náhrdelníků a řetízků, přívěsků, souprav šperků, broží, spon na kravatu nebo piercingů.

  Kategorie: Vánoce

Zlatý šperk pod stromečkem dokáže vykouzlit radost

Co tentokrát pořídit k Vánocům své manželce, přítelkyni, mamince, babičce, dceři, sestře nebo svému manželovi, příteli, tátovi, dědovi, synovi či bratrovi? Věnujte jim tento rok šperk jako dárek k Vánocům. Jaký dárek k Vánocům pro ženu? Možností máte opravdu spoustu. Vybranou ženu překvapte na Štědrý večer vánočním dárkem ve formě stylového zlatého šperku, který bude s hrdostí nosit. Radost bude mít zaručeně tehdy, když v jednom z vánočních dárků najde zlaté náušnice, zlatý dámský náramek, zlatý dámský náhrdelník nebo zlatý dámský řetízek s přívěskem. Pokud chcete na Vánoce obdarovat ženu, která je vám opravdu blízká, jako dárek k Vánocům jí věnujte zlatý prsten. Tento jedinečný šperk totiž dokáže říct více než tisíc slov.

Muži na Vánoce ocení zlatý náramek či sponu na kravatu

Nevíte, jaký dárek koupit svému partnerovi, manželovi, tátovi či kamarádovi k Vánocům? Zárukou oboustranné spokojenosti je zlatý šperk. Při výběru vánočního dárku pro konkrétního muže se řiďte jeho vkusem a stylem. Díky tomu jej budete moci překvapit zlatým dárkem k Vánocům vybraným na míru, který bude mít podobu masivního zlatého náramku, výrazného pánského náhrdelníku, zlatého řetízku s přívěskem, zlatého pánského pečetního prstenu nebo zlaté spony na kravatu.

Vánoční dárek pro děti: Potěšte nejmenší náušnicemi či řetízkem

Zlatý šperk jako dárek k Vánocům můžete věnovat i svým dětem. Máte-li holčičku, požádejte Ježíška, aby jí donesl zlaté dětské náušnice, které může nosit již bezprostředně po píchnutí oušek. Svému synovi a dcerce můžete coby vánoční dárek ze zlata věnovat také jemný zlatý řetízek s přívěskem. A to například ve tvaru znamení zvěrokruhu, srdíčka, stromu života nebo také čtyřlístku, který je symbolem štěstí. Svým dětem rovněž můžete k Vánocům nechat porýt medailonek se speciální symbolikou nebo vzkazem.

Recenze od našich zákazníků


Jak nás hodnotí naši zákazníci na nezávislém portálu Heureka.cz


Sleva za registraci!

Zaregistrujte se na našem webu a získáte slevu 100 Kč na jeden nákup!

Slevový kupón obdržíte v e-mailu s potvrzením registrace. 

Lze jej uplatnit pouze na jeden nákup ( nelze kombinovat s jinými kódy).