U dětských náušniček je důležité, aby bylo zapínání pohodlné a bezpečné. Bezpečnost u dětských náušnic má dvě složky – zapínání dětské náušnice musí být vyrobeno z takového kovu a takovým způsobem, aby se minimalizovalo nebezpečí jakýchkoli alergických reakcí. Zapínání všech dětských náušnic Cutie je vyráběno ze 14 karátového zlata (585/1000)

Všechny dětské náušnice z bílého zlata mají povrchovou úpravu z Rhodia, které zabezpečuje nejen dokonalý vzhled náušnic, ale také minimalizuje nebezpečí jakýchkoliv alergických reakcí. Druhou složkou bezpečnosti zapínání u dětských náušnic je riziko rozepnutí (ať už samovolně nebo tím, že si dítě náušnice sundá). Hrozí totiž, že by menší dítě mohlo v takovém případě náušničku spolknout nebo se jinak zranit. Proto doporučujeme u náušniček určených pro malé děti využít zapínání na brizuru, kde je nebezpečí rozepnutí náušnice dítětem prakticky vyloučeno.

Brizura je typ zapínání, které je u dětských náušnic prodávaných v České i Slovenské Republice naprosto dominující. Důvodem oblíbenosti tohoto typu zapínání je především minimalizace nebezpečí, že si dítě samo  náušničku rozepne a tím vyloučení možných negativních následků. Naše náušničky Cutie Jewellery tyto vysoké nároky na pohodlí a bezpečnost splňují. Z našeho širokého sortimentu si jistě vyberou i ti nejnáročnější. 

Náušničky Cutie Jewellery jsou vhodné jak pro děti, tak pro miminka. Miminkům je možné nechat propíchnout ouška od 2 měsíců, pokud již mají dokončenou sérii očkování. Nedoporučuje se propíchnout ouška pokud tato série očkování není zdárně za nimi. Náušnice Cutie Jewellery jsou vyráběny v České republice. Výrobce dbá  na kvalitu zpracování, kvalitu použitého drahého kovu a kamenů, aby byl šperk zdravotně nezávadný a bezpečný. Dozajista Vás okouzlí čistý design a preciznost těchto náušnic. Můžete vybírat ze široké škály klasických (pomněnky, kačenky, srdíčka) i unikátních kousků.